قیمت اسپیس فرم

قیمت اسپیس فریم را نوع مواد تشکیل دهنده اسپیس تعیین می‌نماید. هرچه مواد اولیه به کار رفته در ساخت اسپیس قیمت بالاتری داشته باشد قیمت اسپیس فریم نیز به همان نسبت بالاتر می‌رود. نوع ساخت اسپیس فریم بر حسب مدل ساخت بر قیمت اسپیس فریم تاثیر می‌گذارد. یکی از عوامل موثر در قیمت اسپیس تعداد رکاب به کار رفته در ساخت اسپیس می‌باشد. هرچه تعداد رکاب در اسپیس بیشتر باشد قیمت اسپیس بالاتر می‌رود. یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت اسپیس فریم نوع لوله به کار رفته در ساخت اسپیس می‌باشد هرچه ضخامت لوله بیشتر باشد قیمت اسپیس بالتر میرود و هرچه ضخامت لوله پایین‌تر باشد قیمت اسپیس ارزان تر می‌شود.

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

نرخ اسپیس فریم 

قبل از بررسی مهمترین آیتم یعنی قیمت اسپیس فریم بیایید کمی درباره تعریف اسپیس فریم بدانیم. موافق هستید؟ یک اسپیس فریم  یا ساختار فضایی مجموعه از قطعات سازه فلزی است که از یک لایه بازوی فلزی بر اساس یک  الگوی هندسی ساخته شده است. اسپیس فریم‌ها را می‌توان برای دهانه مناطق وسیع با چند تکیه‌گاه داخلی استفاده کرد. یک اسپیس فریم  به دلیل استحکام ذاتی بسیار قوی است. طراحی آن چنان خلاقانه است بارهای فریم و سازه در طول قطعات منتقل می‌شود.  سیستم  اسپیس فریم راه حلی در حوزه معماری با برخی از خصوصیات است که به خوبی نسبت به انواع دیگری از ساختارها متمایز شده است. تطبیق پذیری و سازگاری سیستم‌های اسپیس فریم باعث جذابیت و زیبایی شناختی آنها می‌شود. آنها برای سایه‌های کوچک مقیاس ایده‌آل شوند و توانایی آنها برای تحمل آسان‌تر بارهای نقطه به نقطه تقریباً در هر مکانی امکان اجرای ساختارهای بزرگتر را ممکن می‌سازد. با بررسی سوابق موفقیت در پروژه‌های متنوعی مانند سالن‌های ورزشی، مراکز خرید، سالن‌های فرودگاه، آشیانه‌های هواپیما، دیوارهای در حال اجرا، غرفه‌های صنعتی و غیره می‌توان به اهمیت اسپیس فریم پی‌برد. معمولا یک کارخانه اسپیس فریم با تولید انواع سازه اسپیس فریم توانایی عرضه انواع محصولات و سازه‌های مختلف را دارد. آن‌ها از طریق ارائه خدمات اینترنتی در فروشگاه مجازی و وب سایت طراحی شده به همین منظور اقدام به نمایش موارد مختلفی می‌نمایند. از جمله این موارد قیمت اسپیس فریم، قیمت اتصالات اسپیس فریم، و قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی می‌باشد. در این مجموعه همچنین با موارد زیر آشنا خواهید شد:

·        قیمت اسپیس دست دوم
·        قیمت هر شاخه اسپیس
·        قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی
·        قیمت اتصالات اسپیس فریم
·        قیمت اسپیس
·        قیمت اسپیس تبلیغاتی
·        قیمت اجاره اسپیس
·        قیمت سازه نمایشگاهی
·        قیمت بست اسپیس نمایشگاه

قیمت اسپیس دست دوم

گاهی به علت هزینه بالای اسپیس فریم های نو خصوصا در پروژه های بزرگ در کنار هزینه های جانبی مانند نصب سازه، مشتری با راهنمایی فروشنده و اطلاع از  قیمت اسپیس دست دوم می کند. البته واضح است که این نوع اسپیس مسلما قابلیت یک سازه ساخته شده با مواد نو را ندارد. نکته مهم در استفاده از اسپیس فریم دست  دوم همانا اطلاع مشتری از کیفیت قطعات بوده و در نتیجه آگاهانه اقدام به خرید می کند.

قیمت هر شاخه اسپیس

قیمت گزاری اسپیس فریم به چند پارامتر مهم بستگی دارد:

۱) کیفیت فلز به کار رفته در لوله ها

۲) متراژ شاخه اسپیس

هر چه کیفیت مواد بالا باشد قیمت هر  شاخه اسپیس فریم بیشتر باشد، قطعا در سازه اصلی نمایان خواهد شد.

در مجموعه شرکت ما به علت کیفیت مواد اولیه به کار رفته و نحوه تولید مناسب قیمت هر شاخه اسپیس متفاوت است.

قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس فریم نمایشگاهی همان طور که از نامش پیداست برای استفاده و برپایی غرفه های نمایشگاهی و گاهی استند های ایستا کاربرد دارند. به علت گسترش برگزاری انواع نمایشگاه در سطح کشور استقبال از اسپیس فریم نمایشگاهی به همراه طراحی ها و سلیقه های متنوع آن رو به فزون است. به همین دلیل با توجه به رشد    شرکت های این حوزه و گسترش بازار رقابت می بایست قیمت اسپیس فریم و کالاهای تولیدی از بهترین کیفیت، استحکام، تنوع در طراحی و طری ریزی برخوردار باشد. لازم به ذکر است، معمولا برای برپایی سازه ها و غرفه های نمایشگاهی از اسپیس فریم دست دوم استفاده نمی شود.

قیمت اتصالات اسپیس فریم

برای برپایی یک اسپیس فریم، نیاز به فراهم شدن چندین نوع قطعه در کنار یک دیگر است. برای اتصال قطعات چنین سازه ای که گاه دارای پیچیده ترین ساختار هاست، نیاز به بست و پیچ و مهره مناسب همان قطعات است. معمولا اتصال دو قطعه یک اسپیس از طریق بست انجام می شود. هر مجموعه بست شامل یک بست اسپیس، پیچ و مهره است. این پکیج به راحتی دو قطعه را یه یک دیگر متصل و مجددا به راحتی قابل جدا سازی است. کیفیت و مرغوبیت بر قیمت اتصالات اسپیس فریم و در نتیجه قیمت اسپیس فریم موثر است.

 قیمت اسپیس

همانطور که می دانید فاکتور های مختلفی در تعیین قیمت اسپیس فریم موثرند. در وب سایت و فروشگاه مجازی ما این امکان وجود دارد تا فهرست تمامی اسپیس فریم ها را با شرح خلاصه ای از هر محصول، قیمت ها و دیگر توضیحات لازم در دسترس شما مشتری گرامی باشد. با توجه به وابستگی سازه اسپیس فریم به مواد اولیه فلزات و تغییرات غیر مترقبه قیمت و تاثیر مستقیم آن بر قیمت گذاری قطعات و کل مجموعه سازه  برای مشاوره بیشتر می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

قیمت اسپیس تبلیغاتی

به دلیل تغییرات روز افزون اجتماعی و فرهنگی جوامع و تنوع وسایل تبلیغاتی، دسترسی سریع به این گونه ابزار ها کمک موثری به بهتر دیده شدن محصولات و فعالیت های یک موسسه می نماید. یکی از بهترین و ساده ترین وسایل تبلیغاتی همانا به کار گرفتن استند های تبلیغاتی ( اسپیس فریم تبلیغاتی) است. به همین دلیل اطلاع از قیمت اسپیس تبلیغاتی و در نتیجه قیمت اسپیس فریم می تواند مشتری را در تصمیم گیری سریع تر قانع نماید. به خاطر سادگی تولید و نصب و سبک بودن در حمل، استند های تبلیغی به سرعت جای خود را در بین مردم باز نموده است. هر روز شاهد عرضه نوع جدید و خلاقانه ای از اپیس فریم های تبلیغاتی هستیم.  یکی دیگر از مزایای اسپیس فریم ها قیمت مناسب آن نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی است.

قیمت اجاره اسپیس

گاهی پروژه های نمایشگاهی یا غیر از آن چنان سریع باید برپا شده و آماده ارائه خدمات گردد که شاید زمانی برای تصمیم گیری و بررسی خرید آن نباشد. برخی اوقات نیز خرید کامل یک مجموعه از قطعات مختلف به صرفه نیست. در نتیجه بهترین راه کار برای دسترسی مستقیم به قطعات و برپایی سازه همانا اجاره آن باشد. در حال حاضر اکثر شرکت های حوزه خدمات اسپیس فریم در کنار طراحی، طرح ریزی و فروش و نصب انواع سازه، نسبت به اجاره آن نیز اقدام میکنند. از مشتریان گرامی درخواست می شود جهت اطلاع از قیمت اسپیس فریم و قیمت اجاره اسپیس به وب سایت ما و یا به کارشناسان شرکت مراجعه نمایند.

قیمت سازه نمایشگاهی

مسلما هر متقاضی اسپیس فریم ها و به خصوص سازه نمایشگاهی با کمی جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی به سرعت می تواند به قیمت سازه نمایشگاهی و در نتیجه قیمت اسپیس فریم مورد نظر خود پی ببرد. ولی باید قبل زا آن به کیفیت و مرغوبیت کالا، ضمانت و دیگر فاکتور های فیزیکی آن اقدام نماید. گاهی بهترین کیفیت محصول به علت عدم آگاهی و آموزش کافی نصاب میتواند فدای نصب نا مناسب سازه گردد. به همین دلیل در کنار قیمت سازه نمایشگاهی، مشتری با اعتماد به برند و متخصصان موسسه می تواند از خدمات شایسته آن برخوردار شود.

قیمت بست اسپیس نمایشگاه

همیشه زمانی که یک مشتری برای برپایی یک غرفه یا سازه احساس نیاز می کند، یک موسسه موفق با حجم کافی از اطلاعات مورد نیاز وی، ارائه محصولات با کیفیت و در اختیار داشتن پرسنل آموزش دیده و حرفه ای و در نهایت قیمت اسپیس فریم مناسب می تواند به بهترین وجه یاری رسان مشتری باشد. یک سازه چه دائمی باشد و چه نباشد، از تعداد زیادی قطعات کوچک و بزرگ تشکیل می گردد. یکی از مهمترین قطعه ها بست اسپیس است که دو قطعه از طریق آن به هم متصل می شوند. اطلاع از قیمت بست اسپیس نمایشگاه  از طریق وب سایت و فروشگاه مجازی ما امکان پذیر است.

قیمت اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم به تعدادی پارامتر مختلف ولی معین وابسته بوده و چنانچه یکی از آن ها دچار تغییرات گردد، بر قیمت کل محصول تاثیر مستقیم خواهد داشت. هر چه کیفیت مواد اولیه شامل شاخه های سازه، بست و پیچ و مهره بالاتر باشد، تاثیر آن بیشتر است. با توجه ارزانتر بودن قیمت اسپیس فریم اکثر مشتریان به جای خرید یا اجاره داربست نسبت به تهیه اسیپس فرم و با توجه به قیمت اسپیس فریم می کنند. نکته جالب در حوزه اسپیس فریم آن است که حجم مراجعه افراد برای استفاده از آن هر روز گسترده تر می شود.

 

 

 

قیمت بست اسپیس

در ساخت و بر پایی یک سازه اسپیس فریم کیفیت بست اتصال قطعات از مهمترین و چه بسا اساسی ترین موارد است. با توجه به کیفیت و مقاومت اجزا و قطعات سازه آماده شده بست اسپیس و در نتیجه قیمت بست اسپیس دارای حساسیت زیادی است. این حساسیت به جهت تقسیم بار و فشار در سطح سازه است. اگر چنین موردی با محاسبات دقیق مهندسی کمی دچار خطا گردد و حتی از متریال نامرغوب استفاده شود، ممکن است موجب خسارات جبران ناپذیری شود. قیمت بست اسپیس و دیگر قطعات در وب سایت ما موجود است.

قیمت ارزان اسپیس

سازه اسپیس فریم جز ارزان ترین و مناسب ترین سازه های موجود در بازار است. قیمت ارزان اسپیس منجر به ارزان شدن و به صرفه بود اجاره آن نیز می  گردد. به خصوص در بهبوحه برگزاری نمایشگاه های کوتاه مدت و حتی برپایی سازه ها و غرفه های غیر نمایشگاهی موقتی و سازه های تبلیغاتی این ارزانی بیشتر نمایان خواهد شد. حتی برای برگزاری مسابقات ورزشی . همایش ها که نیازمند اجاره و رزرو آن ها و صرف هزینه های گزافی را موجب می گردد، اجاره یک سازه اسپیس فریم می تواند هم فال باشد و هم تماشا. تمامی این موارد مدیون قیمت ارزان اسپیس هستیم.

[تعداد: 55   میانگین: 5/5]
فهرست