قاب بنر یا بنر نمایشگاهی

چگونگی فروش قاب بنر و اجاره قاب بنر:

نحوه ی خرید یا اجاره قاب بنر اسپیس فریم:

قبل از این که در رابطه با قاب بنر اسپیس فریم، صحبت به میان آوریم بهتر است قدری با قاب بنر و بنر نیز آشنا گردیم و بدانیم که کاربرد قاب بنر اسپیس فریم چیست و ما چرا به قاب بنر اسپیس فریم احتیاج پیدا می کنیم. قاب بنر اسپیس فریم اگر چه نام آشنایی نیست ولی حتما شما حداقل یک بار آن را با چشم و از فاصله ی نزدیک دیده اید. قاب بنر اسپیس فریم همان چهار چوبی است که به عنوان تکیه گاه بنر استفاده می شود. حال می‌خواهیم بدانیم بنر چیست؟ بنر‌ها در واقع تابلو‌های ارزان قیمت و بزرگی هستند که از جنس پلاستیک مرغوب بوده و روی آن‌ها می‌توان هر نوشته یا عکسی را چاپ نمود. بنر‌ها بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی دارند اگر چه در زندگی خصوصی افراد نیز از بنر‌ها استفاده می شود ولی اکثرا از بنر‌ها به عنوان تابلو‌های تبلیغاتی استفاده می کنند.

قاب بنر نمایشگاهی

 از بنرها برای نمایش یک محصول یا یک رفتار پسندیده در خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، جاده‌ها، چهار راه‌ها و غیره استفاده می‌شود. بنرها را می‌توان در ابعاد مختلف در بازار مشاهده نمود. بنر به خودی خود یک رول پلاستیکی است به رنگ سفید می‌باشد و با دستگاه‌هایی روی آن نقش و طرح را چاپ می‌کنند. بنرها در تبلیغات بسیار موثر و تاثیر گذار می‌باشند تصورش را بکنید اگر شما در حال تماشای یک برنامه‌ی تلویزیونی یا سریال باشید در بین این تماشا اگر پیام‌های بازرگانی پخش شود شما به راحتی می‌توانید شبکه‌ی تلویزیون خود را تغییر داده و تبلیغات آن شبکه ی مذکور را تماشا نکنید. اما وقتی در خیابان هستید و در ترافیک گیر کرده‌اید به ناچار چشم شما با بنرها برخورد می‌کند. و مجبور به تماشای آن می‌شوید در این هنگام شما نمی‌توانید این بنر را از راه خود حذف کنید و البته به خاطر این که حوصله‌ی شما سر نرود مشغول به خواند کامل بنر خواهید شد.

بنر نمایشگاهی

تبلیغات توسط بنر و قاب بنر اسپیس فریم موثر تر از تبلیغات تلویزیونی:

 پس می‌توان نتیجه گرفت که تبلیغات از طریق بنر با تبلیغات از طریق تلویزیون موثر تر است و این گونه شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای کم تر کاری مفید تر انجام دهید. اما برای نگه داری این بنرها در مکان‌های عمومی باید یک تکیه گاه وجود داشته باشد که این تکیه گاه قاب بنر نمایشگاهی می‌باشد. قاب بنر اسپیس فریم ها معمولا لوله‌هایی هستند با مقاومت بالا که به صورت یک چهارچوب درآمده و بنر را محکم به آن متصل می‌نمایند. شما در نگاه اول تنها بنر را خواهید دید ولی در واقع کار اصلی را قاب بنر اسپیس فریم‌ها انجام می‌دهند. به همین جهت قاب بنر اسپیس فریم‌ها نقش مهم تری دارند. قاب بنر اسپیس فریم، بنر را در برابر باران، باد، طوفان، تگرگ و حتی برف محافظت می‌نمایند. معمولا به خاطر راحتی حال عموم یک سری شرکت و مراکز هستند که به فروش قاب بنر یا اجاره قاب بنر مشغول می‌باشند. شما می‌توانید از قاب بنر‌ها در موارد دیگر نیز استفاده نمائید. اما اگر قاب بنر اسپیس فریم را برای مدت کوتاهی بخواهید باید آن را اجاره نمائید. قاب بنر اسپیس فریم را می‌توان در ابعاد مختلف تهیه نمود و به هر شکلی که خواستار آن باشید درآورد. در نتیجه‌ی تمام حرف‌هایی که گفته شد به این امر می رسیم که بنرها در تبلیغات نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند و اگر چه قیمت این نوع تبلیغات به مراتب کم تر از سایر تبلیغات مخصوصا تبلیغات تلویزیونی است، اما تاثیری دو چندان دارد. یکی از علت‌های دو چندان بودن تبلیغات توسط بنر این است که این نوع تبلیغات به صورت اجباری مانند تبلیغات تلویزیونی نیست و هیچ گونه وقت و زمان شخص را هدر نمی دهد.

انواع قاب بنر:

باید بدانید که قاب بنر نمایشگاهی تنها به قاب بنر اسپیس فریم، ختم نمی شود و انواع مختلفی دارد، قاب بنر اسپیس فریم، نوعی از قاب‌های بنر موجود در بازار می‌باشد. اما از نظر قیمت و کیفیت قاب بنر اسپیس فریم بسیار مناسب و بهتر می‌باشد. قاب بنر اسپیس فریم در زیبایی و اثر گذاری تبلیغات بنری نیز تاثیر می‌گذارند. در واقع وقتی یک بنر به طور مرتب با قاب بنر اسپیس فریم، به نمایش گذاشته شده است مسلما تاثیر بیشتری بر فرد خواننده دارد تا این که بنری که توسط طناب‌ها از درخت یا دیوار آویزان شده‌اند. باید بدانید که علاوه بر متن و طرح خود بنر تکیه‌گاه و یا نگه دارنده‌ی بنر نیز بسیار موثر است. قاب بنر به طور کلی یک قاب است که دارای فضای خالی برای بنر می‌باشد. و بنر را در برابر عوامل خارجی و طبیعی حفظ می‌کند اما این قاب‌ها به صورت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که از جمله به شرح زیر می‌باشند:

قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر استند

قاب بنر رول آپ

قاب بنر فلزی

قالب-فریم-اسپیس

لازم است بدانید که تمام این قاب‌ها از نظر جنس و کیفیت با هم متفاوت هستند ولی طی تجربیات همگان، استفاده از قاب بنر اسپیس فریم  یا بنر نمایشگاهی کاربرد بیشتری دارد. و از این رو می‌توان نتیجه گرفت که کیفیت قاب بنر اسپیس فریم بیشتر و بهتر است. در واقع کیفیت و زیبایی است که محبوبیت می‌آورد. به همین جهت از قاب بنر اسپیس فریم بیشتر در نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. بعد از قاب بنر اسپیس فریم، قاب‌های فلزی از کیفیت بیشتری نسبت به سایر قاب‌های بنر دارد. فروش قاب بنر یا اجاره قاب بنر؟ این سوالی است که بیشتر مصرف کنندگان این وسیله در ذهن خود دارند. پاسخ این سوال کاملا به شرایط شما بستگی دارد مسلما اگر این قاب بنر را شما برای تمام فصول و روزای سال بخواهید، مسلما اگر قاب بنر را خریداری نمائید بهتر است ولی برخی افراد در فصل‌های خاصی مثل نمایشگاه‌های نوروزی، بهاره، پائیزه و غیره به این قاب‌ها نیاز دارند به همین جهت بهترین گزینه اجاره قاب بنر می‌باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

فهرست