قاب بنر یا اسپیس بنر

قاب بنر یا به عنوانی دیگر اسپیس بنر سازه ای برای نصب بنر میباشد.

چگونگی فروش قاب بنر و اسپیس بنر:

فروش قاب بنر و یا همان اسپیس بنر در اسرع وقت قابل انجام میباشد. فروش این سازه تبلیغاتی در تولیدی فریم گستر در ابعاد مختلف ارائه میگردد.ابعاد استاندارد این سازه توسط شرکت اسپیس سازان در گذشته تعیین گردیده است.فروش این سازه میتواند شما را در ساخت انواع تابلو بی نیاز نماید.فروش این سازه در وب سایت به صورت اینترنتی انجام میگردد.برای محاسبه مقدار ملزومات سازه میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.کارشناسان فروش شرکت بهترین پیشنهاد را برای قاب تبلیغاتی به شما می دهند.

اجاره اسپیس بنر یا اجاره قاب بنر :

قبل از این که در رابطه با قاب بنر اسپیس فریم، صحبت به میان آوریم. بهتر است قدری با اسپیس بنر نیز آشنا گردیم. از این طریق بدانیم که کاربرد قاب بنر اسپیس فریم چیست ؟و ما چرا به قاب بنر اسپیس فریم احتیاج پیدا می کنیم. قاب بنر اسپیس فریم اگر چه نام آشنایی نیست ولی حتما شما حداقل یک بار آن را با چشم و از فاصله ی نزدیک دیده اید. قاب بنر اسپیس فریم همان چهار چوبی است که به عنوان تکیه گاه استفاده می شود. حال می‌خواهیم بدانیم بنر چیست؟ بنر‌ها در واقع تابلو‌های ارزان قیمت و بزرگی هستند که از جنس پلاستیک مرغوب بوده و روی آن‌ها می‌توان هر نوشته یا عکسی را چاپ نمود. بنر‌ها بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی دارند اگر چه در زندگی خصوصی افراد نیز از بنر‌ها استفاده می شود ولی اکثرا از بنر‌ها به عنوان تابلو‌های تبلیغاتی استفاده می کنند.

نحوه اجاره

نحوه اجاره به این صورت میباشد.شما باید در مرحله اول ابعادی را که میخواهیذ تابلو را در آن نصب کنید داشته باشید.نکته دوم فاصله بیننده با تابلو میباشد.هرچه فاصله بیننده با محل تبلیغ بیشتر باشد ابعاد تابلو باید بزرگتر گردد.بعد از مشخص شدن ابعاد به ایتستایی سازه می رسیم.یکی از موار قابل توجه بحث مستحکم سازی سازه میباشد.استحکام سازی و مهار کردن سازه دارای اهمیت ویژه ای میباشد.اگر این سازه در محیط بسته نصب گردد آنچنان به مهار کردن نیازی ندارد.چراکه در محیط بسته شرایط جوی نمیتواند تاثیری روی سازه بگذارد.در محیط های سر بسته عامل تاثیر گذار میتواند فیزیکی باشد.در این خصوص برای مهار میتوان از پایه کرو استفاده نمود.

مهار سازه در فضای باز

در زمانیکه شما احتیاج به این دارید که تبلیغات را در محیط باز اجرا نمایید باید به فکر مهار آن باشید.چرا که در فضای باز شرایط جوی میتواند باعث بروز حادثه شود.یکی از این عوامل وزش باد میباشد.باد باعث میشود که به سطح تابلو فشار وارد گردد.اگر این فشار زیاد باشد باعث واژگونی آن می گردد.

قاب بنر نمایشگاهی

اسپیس بنر چیست؟

 از بنرها برای نمایش یک محصول یا یک رفتار پسندیده در خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، جاده‌ها، چهار راه‌ها و غیره استفاده می‌شود. بنرها را می‌توان در ابعاد مختلف در بازار مشاهده نمود. بنر به خودی خود یک رول پلاستیکی است به رنگ سفید می‌باشد و با دستگاه‌هایی روی آن نقش و طرح را چاپ می‌کنند. بنرها در تبلیغات بسیار موثر و تاثیر گذار می‌باشند.

تصورش را بکنید اگر شما در حال تماشای یک برنامه‌ی تلویزیونی یا سریال باشید در بین این تماشا اگر پیام‌های بازرگانی پخش شود شما به راحتی می‌توانید شبکه‌ی تلویزیون خود را تغییر داده و تبلیغات آن شبکه ی مذکور را تماشا نکنید. اما وقتی در خیابان هستید و در ترافیک گیر کرده‌اید به ناچار چشم شما با بنرها برخورد می‌کند. و مجبور به تماشای آن می‌شوید در این هنگام شما نمی‌توانید این بنر را از راه خود حذف کنید و البته به خاطر این که حوصله‌ی شما سر نرود مشغول به خواند کامل بنر خواهید شد.

بنر نمایشگاهی

تبلیغات توسط قاب بنر اسپیس فریم موثر تر از تبلیغات تلویزیونی:

 پس می‌توان نتیجه گرفت که تبلیغات از طریق اسپیس بنر با تبلیغات از طریق تلویزیون موثر تر است. این گونه شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای کم تر کاری مفید تر انجام دهید. اما برای نگه داری این بنرها در مکان‌های عمومی باید یک تکیه گاه وجود داشته باشد.این تکیه گاه قاب بنر نمایشگاهی می‌باشد. قاب بنر اسپیس فریم ها معمولا لوله‌هایی هستند با مقاومت بالا که به صورت یک چهارچوب میباشند. این سازه چاپ را محکم به آن متصل می‌نمایند. شما در نگاه اول تنها چاپ را خواهید دید. ولی در واقع کار اصلی را قاب بنر اسپیس فریم‌ها انجام می‌دهند. به همین جهت قاب بنر اسپیس فریم‌ها نقش مهم تری دارند. قاب بنر اسپیس فریم، چاپ را در برابر باران، باد، طوفان، تگرگ و حتی برف محافظت می‌نمایند.

مرکز فروش و اجاره

معمولا به خاطر راحتی حال عموم یک سری شرکت و مراکز هستند که به فروش اسپیس بنر یا اجاره اسپیس بنر مشغول می‌باشند. شما می‌توانید از قاب بنر‌ها در موارد دیگر نیز استفاده نمائید. اما اگر قاب بنر اسپیس فریم را برای مدت کوتاهی بخواهید باید آن را اجاره نمائید. قاب بنر اسپیس فریم را می‌توان در ابعاد مختلف تهیه نمود و به هر شکلی که خواستار آن باشید درآورد. در نتیجه‌ی تمام حرف‌هایی که گفته شد به این امر می رسیم که بنرها در تبلیغات نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند. اگر چه قیمت این نوع تبلیغات به مراتب کم تر از سایر تبلیغات مخصوصا تبلیغات تلویزیونی است، اما تاثیری دو چندان دارد. یکی از علت‌های دو چندان بودن تبلیغات توسط اسپیس بنر این است که این نوع تبلیغات به صورت اجباری مانند تبلیغات تلویزیونی نیست. این تبلیغات هیچ گونه وقت و زمان شخص را هدر نمی دهد.

انواع قاب بنر:

باید بدانید که قاب بنر نمایشگاهی تنها به اسپیس فریم، ختم نمی شود. تابلو انواع مختلفی دارد، بنر اسپیس، نوعی از قابهای موجود در بازار می‌باشد. اما از نظر قیمت و کیفیت قاب بنر اسپیس فریم بسیار مناسب و بهتر می‌باشد. قاب بنر اسپیس فریم در زیبایی و اثر گذاری تبلیغات بنری نیز تاثیر می‌گذارند. در واقع وقتی یک فلکس یا چاپ به طور مرتب با قاب بنر اسپیس فریم، به نمایش گذاشته شده است مسلما تاثیر بیشتری بر فرد خواننده دارد تا این که بنری که توسط طناب‌ها از درخت یا دیوار آویزان شده‌اند.

باید بدانید که علاوه بر متن و طرح خود بنر تکیه‌گاه و یا نگه دارنده‌ی بنر نیز بسیار موثر است. قاب بنر به طور کلی یک تابلو است که دارای فضای خالی برای نصب می‌باشد. این سازه چاپ را در برابر عوامل خارجی و طبیعی حفظ می‌کند. این قاب‌ها به صورت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که از جمله به شرح زیر می‌باشند:

قاب فلزی بنر

قاب بنر دیواری

قاب دور بنر

قالب-فریم-اسپیس
کیفیت جنس

لازم است بدانید که تمام این قاب‌ها از نظر جنس و کیفیت با هم متفاوت هستند ولی طی تجربیات همگان، استفاده از قاب بنر اسپیس فریم کاربرد بیشتری دارد. و از این رو می‌توان نتیجه گرفت که کیفیت قاب بنر اسپیس فریم بیشتر و بهتر است. در واقع کیفیت و زیبایی است که محبوبیت می‌آورد. به همین جهت از قاب بنر اسپیس فریم بیشتر در نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. بعد از قاب بنر اسپیس فریم، قاب‌های فلزی از کیفیت بیشتری نسبت به سایر قاب‌ها دارند.

فروش قاب بنر یا اجاره قاب بنر؟

این سوالی است که بیشتر مصرف کنندگان این وسیله در ذهن خود دارند. پاسخ این سوال کاملا به شرایط شما بستگی دارد. مسلما اگر این قاب بنر را شما برای تمام فصول و روزای سال بخواهید، مسلما اگر قاب بنر را خریداری نمائید بهتر است.یعنی زمانی که شما به این وسیله نیاز مکرر دارید بهتر است آنرا خرید نمایید.دلیل این خرید این میباشد که قیمت اجاره از قیمت فروش بیشتر میشود.با خرید این وسیله شما فقط یک بار هزینه مینمایید.در عوض خرید میتوانید بارها از آن استفاده نمایید.یکی دیگر از مزایای آن این میباشد که شما خودتان میتوانید آنرا نصب نمایید.قابلیت نصب آسان شما را از داشتن نصاب بی نیاز مینماید.فقط این مطلب را مد نظر داشته باشید که برای نگهداری از آن یک فضا را اختصاص دهید.برای اینکه لطمه و آسیبی به آن وارد نگردد حتما فضایی مناسب را تعبیه نمایید.

ولی برخی افراد در فصل‌های خاصی مثل نمایشگاه‌های نوروزی، بهاره، پائیزه و غیره به این قاب‌ها نیاز دارند به همین جهت بهترین گزینه اجاره قاب بنر می‌باشد.اجاره میتواند گزینه بسیار کاربردی باشد.از این طریق شما میتوانید به صورت نا محدود به این وسیله دسترسی داشته باشید.شما با روش اجاره به هر تعداد که نیاز داشته باشید میتوانید این سازه را در اختیار داشته باشید.همچنین با اجاره شما محدودیتی در ابعاد این سازه ندارید.به این صورت که ممکن است شما همیشه در یک مکان از این وسیله استفاده نکنید.بنابراین ممکن است بنا به مکانی که میخواهید از آن استفاده کنید احتیاج به ابعاد مختلفی داشته باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

فهرست