اجاره اسپیس فریم

گروه تولیدی اسپیس فریم گستر برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و قاب بنر اسپیس فریم را به صورت اجاره‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد اسپیس فریم این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که شما بتوانید توسط این سازه نمایشگاهی غرفه های نمایشگاهی مختلفی را بسازید. توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم می‌توان سالن های نمایشگاهی موقت و دائم را ایجاد نمود. اسپیس فریم اجاره ای برای ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی کاربرد دارد.

بدون تردید، اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی یک راهکار کاربردی و در عین حال مقرون به صرفه برای برپایی غرفه های نمایشگاهی به شمار می رود. به طور کلی، اسپیس فریم ها قابلیت ساخت و اجرا و برپایی غرفه های نمایشگاهی مختلفی را امکان پذیر می سازند. همچنین با استفاده از اسپیس فریم می توان نسبت به ایجاد سالن های نمایشگاهی دائم و موقت مبادرت ورزید. لازم به ذکر است که با اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی می توان سازه ای بسیار شکیل و جذاب را ایجاد نمود. انعطاف پذیری و حالت پذیری مناسب، یکی از شاخصه های مهم و حائز اهمیت اسپیس فریم محسوب می شود. علاوه بر این، وزن بسیار سبک و مناسب این سازه ها، قابلیت حمل و جابجایی آن را به راحتی میسر می سازد. از آنجایی که اسپیس فریم ها از جنس آلومینیوم ساخته و پرداخته می شوند، از وزن پایین و مناسبی بهره می برند.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم، یکی از راهکارهای بهینه و مطلوب برای کاهش و مدیریت هزینه های مصرفی می باشد. بر همین اساس، غرفه داران و نمایشگاه داران، می توانند حساب ویژه ای بر روی این سازه های آلومینیومی باز کنند. در پرتو اجاره اسپیس فریم، امکان استفاده از این سازه در مدت زمان برگزاری نمایشگاه و سپس بازگرداندن آن به شرکت مربوطه محقق می شود. بر این اساس، غرفه داران و نمایشگاه داران از داشتن انبار برای نگهداری اسپیس فریم و برخورداری از نیروی متخصص بی نیاز می گردند. با اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی به راحتی می توان ساخت و اجرای اشکال متنوع هندسی را دستور کار قرار داد. از سوی دیگر، استحکام و مقاومت اسپیس فریم آسودگی خاطر نمایشگاه داران را با خود به همراه دارد. از آنجایی که ساخت غرفه های نمایشگاهی با نئوپان، ام دی اف یا چوب، متحمل صرف هزینه های بالا می باشد، اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی گزینه کاربردی در این زمینه تلقی می شود.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

لزوم اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

به طور کلی، استفاده از متریال و سازه های زیبا، سبک و مقاوم و امکان پیاده سازی و اجرا در کوتاه ترین زمان، یکی از دغدغه های مهم نمایشگاه داران به شمار می آید. اجاره اسپیس فریم به علت ساختاری مقاوم و انعطاف پذیر نیازهای ایجاد شده در این زمینه را به خوبی برآورده می سازد. از طرف دیگر، استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی برای اجرا و بنا نهادن سازه های دائمی یا موقت به غرفه داران و نمایشگاه داران کمک شایانی می نماید. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که اشغال فضای کم، اقتصادی بودن و قابلیت پیاده سازی و اجرا با سرعت بالا، نظر مجریان نمایشگاهی را به سمت و سوی اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی معطوف ساخته است. به همین جهت در حال حاضر سازه های پیش ساخته برای برگزاری سمینارها، همایش ها و نمایشگاه ها در طیف وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند.

شایان ذکر است در مواقعی که امکان خرید و تهیه سازه های نمایشگاهی به علت عدم تامین منابع مالی امکان پذیر نمی باشد، اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی انتخاب کاربردی و کارآمدی به شمار می رود. چراکه این نوع سازه نیازها و انتظارات ایجاد شده را به خوبی پاسخگو می باشد. ناگفته نماند که سازه های چوبی به علت گران بودن با سیاست و خط مشی مالی و اقتصادی بسیاری از مجریان نمایشگاهی تناسب و همخوانی ندارد. در چنین شرایطی با اجاره اسپیس  می توان ضمن جلوگیری از هدر رفت سرمایه، در کوتاه ترین زمان ممکن سازه مورد نظر خود را به مرحله اجرا رساند. امروزه اسپیس فریم ها به عنوان نمونه ای از سازه های مدرن برای مصارف مختلف اداری، خدماتی و تجاری از گزینه های مؤثر و تاثیرگذار محسوب می شوند. انعطاف پذیری بالا، به انضمام مقرون به صرفه بودن از نقطه نظر اقتصادی، از نقاط عطف اجاره اسپیس فریم قلمداد می‌گردد.

وجه تفاوت و تمایز اسپیس فریم با داربست

به طور کلی، اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی، به علت برخورداری از ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد و متمایز، مورد توجه بسیاری از مجریان و اجرا کنندگان غرفه های نمایشگاهی و نمایشگاه داران قرار گرفته است. به همین جهت، امروزه بسیاری از مجریان نمایشگاهی برای پیاده سازی و اجرای سازه های نمایشگاهی، گزینه اول و آخر خود را به اجاره اسپیس  اختصاص می دهند. از سوی دیگر و قبل از رونق گرفتن استفاده از اسپیس فریم ها، داربست های فلزی، از مهمترین انتخاب ها برای برپایی غرفه های نمایشگاهی محسوب می‌گشت. داربست های فلزی به علت برخورداری از وزن زیاد، به صرف وقت و زمان بالا برای پیاده سازی و اجرا نیاز دارند. علاوه بر این، داربست های فلزی، با قرار گرفتن در شرایط جوی مختلف و فضای آزاد، دچار زنگ زندگی و فرسودگی می شوند. در سوی مقابل، اسپیس فریم نمایشگاهی در مقایسه با داربست های فلزی از وزن مناسب و مطلوبی برخوردار می باشد.

 همچنین اجاره داربست های فلزی، مستلزم صرف هزینه نسبتا بالایی بوده، در صورتی که اجاره اسپیس فریم بسیار مقرون به صرفه و مناسب محسوب می شود. انعطاف پذیری و قابلیت ساختن اشکال هندسی متنوع و مختلف از دیگر نقاط قوت اجاره اسپیس فریم در مقایسه با داربست ها می باشد. در ضمن، ظاهر زیبا و جذابیت بصری قابل توجه، از دیگر موارد برتری اسپیس فریم ها به شمار می آید. ناگفته نماند که برای اتصال و بستن اسپیس فریم از بست مخصوص آن استفاده به عمل می آید. بست این سازه ها به علت برخورداری از ضخامت بالا، در مقاومت و دوام اسپیس فریم تاثیر بسزایی برجای می گذارد. مقاومت در برابر زنگ زدگی، استحکام بالا، کارایی و عملکرد مطلوب و بهینه، قابلیت نصب و اجرای سریع، انعطاف پذیری و حالت پذیری بالا و بهینه بودن از نظر اقتصادی، از دیگر امتیازات اجاره اسپیس فریم می باشد.

شاخصه های برجسته اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

به طور کلی، اجاره اسپیس فریم به علت برخورداری از دوام و کیفیت مناسب، قابلیت اجرا و ایجاد سازه های پیچیده، مختلف و در عین حال چشم نوار را مهیا می سازد. این نمونه سازه های نمایشگاهی پس از نصب و راه اندازی، محیطی زیبا و امن و مطمئن را برای مخاطبان و مشتریان فراهم می آورد. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که با استفاده از سازه های نمایشگاهی امکان ساخت سازه های مختلف با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان وجود دارد.

بر همین اساس، با استفاده از اسپیس فریم ها می توان برای طراحی و ساخت غرفه داخل سالن یا غرفه فضای باز اقدامات لازم و مقتضی را به کار بست. از آنجایی که استحکام و دوام اسپیس فریم ها بالا می باشد، در ساختار این سازه ها می توان از تجهیزات برودتی و حرارتی نیز استفاده به عمل آورد. همچنین با اجاره اسپیس فریم می توان در فضا و شرایط جوی مختلف از این نمونه سازه های مدرن و کاربردی استفاده نمود. ناگفته نماند که به علت منظم بودن و یکنواختی قطعات اسپیس فریم با یکدیگر، هماهنگی و توازن مناسبی در سازه ایجاد می شود. لازم به ذکر است که در اجاره اسپیس فریم، قطر مفتول ها، لوله ها و کیفیت اجزای سازه، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همچنین در کیفیت نهایی کار، پوشش دهی اسپیس فریم بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. به طور کلی ،اسپیس فریم های نمایشگاهی باکیفیت در اثر اعمال فشار، دچار تغییر در شکل ظاهری و فرمت خود نمی شوند. همچنین کم یا زیاد بودن رکاب های لوله در کاهش یا افزایش کیفیت اسپیس فریم نمایشگاهی تاثیرگذار می باشد. علاوه بر این، ۱۵ سانتیمتر سطح مقطع مناسب و مطلوب برای اسپیس فریم بوده که دوام و استحکام این نوع سازه را تامین می نماید.

مزیت های حائز اهمیت اجاره اسپیس فریم

بدون تردید، یکی از مهمترین دلایل اجاره اسپیس فریم ، به مزیت های ویژه و منحصر به فرد این نوع سازه تعلق پیدا می کند. برخورداری از وزن کم و مناسب، از مهمترین مزیت های اسپیس فریم به شمار می‌آید. به علت وزن کم امکان جابجایی و حمل این سازه ها به مکان های مختلف به نحو مطلوب میسر می شود. از دیگر ویژگی های مهم و حائز اهمیت اسپیس فریم می توان به مقاومت، دوام و طول عمر بالای این سازه اشاره نمود. استفاده از متریال مرغوب و باکیفیت در ساختار اسپیس فریم ها، قابلیت استفاده از این سازه های مدرن را در شرایط مختلف جوی و آب و هوای مرطوب به راحتی فراهم می آورد. در مقایسه با سایر سازه ها اعم از چوبی و فلزی، این امر از نقاط عطف اسپیس فریم ها تلقی می شود.

قابلیت نصب و راه اندازی راحت و آسان، از دیگر مزیت های مهم اجاره داربست نمایشگاهی به شمار می‌رود. استفاده از این نمونه سازه های مدرن، به ویژه برای پیاده سازی و اجرا نیازمند صرف زمان و وقت زیادی نمی باشد. به همین جهت، در کوتاهترین زمان ممکن و در اسرع وقت میتوان نسبت به اجرای سازه مورد نظر اقدام نمود. برای نصب و راه اندازی اسپیس فریم ها از بست های مخصوص آن استفاده می شود. ضخامت و مقاومت بالای بست های این نوع سازه، در افزایش استحکام و دوام آن نقش بسزایی ایفا می نماید. مقرون به صرفه بودن از نقطه نظر اقتصادی از دیگر مزیت های قابل توجه اجاره اسپیس فریم می باشد. بر این اساس، در مقایسه با سازه های چوبی و فلزی، این امر به کاهش هزینه های مجریان نمایشگاهی کمک شایانی می نماید.

اجاره اسپیس فریم ارزان

به طور معمول اجاره ی اسپیس بر مبنای متر مربع حساب می گردد و این سبب مقرون به صرفه شدن برای هر دو طرف اجاره دهنده و گیرنده این محصول می باشد. چرا که شرکت اجاره دهنده دارای نصاب های ماهر بوده و اسپیس ها را در محل به طور کامل نصب می کنند. به طوری که اگر کسی اقدام به اجاره ی اسپیس می نماید خود اقدام به نصب، جابجایی و بارگیری کند به طور حتم ضرر و زیان آن بیشتر از مبلغی می شود که باید برای نصاب پرداخت می شد. معمولا کسانی که قدرت خرید این محصول را ندارند اقدام به اجاره اسپیس می کنند و یا هزینه اجاره برایشان به صرفه تر می باشد.

البته دلایل دیگری نیز بر اجاره ی اسپیس وجود دارد. به طور مثال اگر فردی که قصد برپایی غرفه ای را دارد ولی فضای کافی برای انبار و نگهداری این محصول ندارد، به طور حتم به اجاره آن بسنده می کند. برای مثالی دیگر فرض کنید که یک نفر به طور موقت برای برپایی فضای خود نیاز به این اسپیس فریم ها دارد، در نتیجه برای چنین فردی به طور حتم اجاره اسپیس ها مقرون به صرفه تر خواهد بود. در واقع برای احداث سالن و غرفه های موقت همیشه اجاره ی این محصول انتخاب مناسب تری خواهد بود در کنار اینکه از مسائلی چون نصب و نگهداری آن نیز خلاص می شویم.

نصب و اجاره اسپیس فریم

در اجاره اسپیس باید به این نکته توجه بسیار کرد که نصب در کمترین زمان در عین زیبایی و کارایی یکی از ویژگی های اجاره دهنده این محصول بشمار می رود. در نتیجه شرکت هایی که به این دو نکته توجه دارند و همین طور قیمت مناسبی را ارائه می دهند، جزء شرکت های عامه پسند هستند. خصوصا اجاره اسپیس فریم در تهران از حساسیت بیشتری برخوردار است. چرا که شهر تهران یک از بازار های مهم به شمار می رود. کیفیت و کارایی اجاره این محصول فرقی با جنس دست اول آن ندارد و این به دلیل آن است که شرکت ها برای حفظ کیفیت برای خدمات رسانی به مشتریان خود می بایست همیشه اسپیس ها را به اندازه کارکرد اولیه آن تست کنند. اجاره اسپیس در کل کشور و بقیه شهرستان ها نیز به همین نسبت از اهمیت خاصی برخوردار است و شرکت ها می توانند در شهرستان ها نمایندگیی داشته باشند و یا مردم شهرستان ها برای خرید یا اجاره به تهران بیایند.

نکات قبل از اجاره اسپیس فریم

قبل از اینکه اقدام به اجاره اسپیس بکنیم می بایست به چند نکته توجه کرد. فضایی که می خواهیم در آن غرفه و یا نمایشگاهی برگزار کنیم را باید بررسی کنیم. میزان و متراژ مورد نیاز را قبل از اجاره باید بدست آوریم. همچنین می بایست مدتی را که می خواهیم اجاره بکنیم تعیین کرده باشیم. شایان ذکر است که قبل از اجاره اسپیس فریم ها، باید تاریخ و مکانی که قرار است این اسپیس ها قرار گیرند را معین کرد.

[تعداد: 96   میانگین: 5/5]
فهرست